fofr-nabytek.cz

Studentská postel 120x200cm pure – bílá

Velmi oblíbený produkt Studentská postel 120x200cm pure od oblíbené značky CLK snadno získáte nyní za báječnou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 8 005 Kč.
Studentská postel 120x200cm pure - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
8 005

Tato postel se velmi hodí i do menších pokojů, protože nabízí spoustu úložného prostoru. V čele postele najdeme z obou bočních stran otevřené police, které skvěle poslouží místo regálu nebo malé knihovny. Student si sem může uložit rozečtené knížky, budík, různé dekorace a jiné nezbytnosti. V horní části čela postele se nachází dvě odkládací plošky a snížený prostor, kam si odloží tablet nebo telefon a může jej potom díky dvěma integrovaným USB portům nabíjet přímo v posteli, bez toho, aby musel neustále hledat po bytě nabíječku. Volný prostor pod postelí v kombinaci s odvětrávacími otvory v roštu postele přispívají k lepší cirkulaci vzduchu. V ceně postele je kvalitní děrovaný rošt na zpevněném kovovém rámu.

 

Matrace není součástí, ale z našeho sortimentu vám můžeme doporučit matrace v rozměrech 120x200cm, které naleznete níže v souvisejících produktech. Ke studentské posteli Pure je možné přikoupit zásuvku pod postel Pure 90x190cm. Díky tomu získáte buď další úložný prostor nebo přistýlku pro kamaráda. Do přistýlky by samozřejmě bylo potřeba dokoupit také matraci v rozměrech 90x190cm. Nabídku námi doporučených matrací naleznete přímo u detailu daného produktu. Zásuvku je možné vysouvat z levé i pravé strany, podle toho, jak vám to uspořádání v místnosti dovolí, nebo podle toho, jak se vám to bude prostě víc líbit. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení.

 

Rozměry studentské postele Pure jsou 123x108x221cm (š, v, h), ložná plocha je 120x200cm

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure naleznete níže v souvisejících produktech.