fofr-nabytek.cz

Studentská ložnice dylan iv – bílá/dub světlý

Kvalitní a oblíbený výrobek Studentská ložnice dylan iv - originál od značky CLK lze pořídit zde skutečně levně. Produkt koupíte teď u nás za 24 732 Kč.
Studentská ložnice dylan iv - bílá/dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
24 732

Studentská postel s čalouněným čelem Dylan nabídne uživatelům tu nejvyšší úroveň pohodlí. Díky dostačující velikosti spací plochy o rozměrech 100x200cm bude každý student vstávat do školy dokonale odpočatý a plný energie. Díky zapracovaným zásuvkám přímo v konstrukci postele bude mít školák vždy dostatek energie nejen pro sebe, ale i pro svého kapesního parťáka. Mobilní telefon si zde snadno zapojí a nabije pomocí běžného USB kabelu. K dispozici jsou celkem 2 vstupy. Sourozenci se tak vyhnou zbytečné hádce o to, kdo si nabije telefon či tablet první. K posteli je možno dokoupit přistýlku vhodnou k občasnému přespání kamaráda či kamarádky. A to jak bez, tak i s úložným prostorem. Obě varianty naleznete níže v souvisejících produktech. Pohodlí při sezení na posteli poté zaručí kvalitně zpracované čalouněné čelo, které doplňuje již tak elegantní design výrobku. Kombinace bílé barvy a dekoru dubového dřeva zajistí kompaktnost s každou místností. Součástí balení je kvalitní perforovaný deskový rošt na zpevněném kovovém rámu. Matraci je nutno dokoupit zvlášť ve velikosti 100x200cm. Doporučené vhodné kusy naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Je tolik věcí, které potřebujeme mít poblíž naší postele. Nikomu z nás se asi nechce uprostřed noci například do kuchyně pro sklenici vody. Na noční stolek Dylan si můžete dále odložit třeba lampičku, rozečtenou knihu, mobilní telefon, hodinky nebo brýle. Kromě odkládací plochy disponuje noční stolek také vnitřním úložným prostorem, který je řešený dvěma praktickými výsuvnými zásuvkami. Produkt tak ocení i náročnější uživatelé. Design nočního stolku se nese v duchu elegance a čistosti. Prakticky řešené jsou i úchytky zásuvek, na kterých nalezneme jemné vybroušení pro pohodlnější úchop. Na spodní straně se nachází malé podložky, aby stolek neležel přímo na podlaze. Hlavním použitým materiálem jsou laminové pevné desky.

 

Třídveřová šatní skříň Dylan disponuje širokou variabilitou úložného prostoru. Skříň tak uspokojí i náročnější uživatele. Pravá část je policemi rozdělena na pět výklenků, vhodných k uložení složeného oblečení, jako jsou třeba trička či mikiny. Naopak oblečení, které je vhodné zavěsit na ramínko, najde své místo v levé části na vestavěné tyči. V horní části nalezneme širokou polici pro uložení méně častěji využívaných věcí jako například sezónní oblečení. Dolní pasáž tvoří dvě výsuvné zásuvky, vhodné například k uložení spodního prádla či bot. Jemný elegantní design v odstínech bílé barvy a dekoru dřeva zajistí, že si nábytek oblíbí chlapci i dívky. Zároveň dokáže u dětí vždy navodit pocit bezpečí a stabilního zázemí domova, kam se budou rády vracet. Skříň dokáže pojmout opravdu velké množství oblečení a nemusíte se tak bát, že by se přebytečné věci váleli různě po pokoji. Velmi prakticky je řešeno odvětrávání skříně, které je vestavěno v zadní desce.

 

Studentská ložnice Dylan IV se skládá z těchto prvků:

Studentská postel s čalouněným čelem 100x200cm Dylan – 109x115x211cm (š, v, h)
Noční stolek Dylan – 48x50x41cm (š, v, h)
Třídveřová šatní skříň Dylan – 138x206x61cm (š, v, h)