fofr-nabytek.cz

Skříňka k posteli loki – bílá/antracit

Velmi oblíbený kousek Skříňka k posteli loki od výrobce se zárukou kvality DOL snadno můžete sehnat tady teď právě pořád výhodně. Momentálně k dispozici za 2 875 Kč.
Skříňka k posteli loki - bílá/antracit
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
2 875

Sympatickou skříňku s celkem čtyřmi otevřenými výklenky a dvěma dvířky jednoduše umístíte do prostoru mezi vstupem do postele a výsuvným stolem. Získáte tak odkládací prostor, který bude dítěti přístupný, ať už si bude potřebovat odložit knihu před spaním, nebo pracovní sešity během psaní úkolů za stolem. Prostor za každým z dvířek už není dále dělený. Díky tomu není bezprostředně nutné pořizovat k posteli noční stolek, a to vám taktéž ušetří další místo v pokoji. 

 

Nábytek Loki je vyrobený z praktického lamina v kombinaci briliantově bílé a v antracitové barvy. Síla lamina je 16mm. Úchytky v šedém provedení jsou plastové. Bílé přední strany jsou elegantně přizdobeny tenkými šedými liniemi. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu.

 

Rozměry skříňky k posteli Loki jsou 96x79x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Loki naleznete níže v souvisejících produktech.