fofr-nabytek.cz

Široký regál juliet – bílá

Tento velmi žádaný výrobek Široký regál juliet - od známé značky LB snadno získáte právě nyní na našich stránkách trvale výhodně! Aktuálně v akci za 5 754 Kč.
Široký regál juliet - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
5 754 7 192 Kč Sleva -19%

Rustikální nábytek již dávno nepatří jen do starších interiérů. V minulosti bylo jediným materiálem pro jeho výrobu masivní dřevo, které je ovšem cenově náročnější. Aby byl rustikální nábytek přístupný pro všechny jeho příznivce, začal se vyrábět i z lamina. Právě tímto zástupcem je regál Juliet, který se nese v duchu oblíbeného rustikálního stylu spolu s moderním pojetím. Regál tak nadchne každou romantickou duši, která touží po interiéru zařízeném v elegantním, a přesto jednoduchém konceptu. Regál je v neutrální bílé barvě a je obohacen o jemné detaily, které oživují jeho design.

 

Úložný prostor je tvořen policemi a zásuvkami na kuličkových pojezdech. Zásuvky se otevírají pomocí vkusných úchytek. Rozměry čílka jedné zásuvky jsou 43,6x16cm a maximální zatížení je 15kg. Materiál pro výrobu regálu je lamino a MDF, mezi jehož přednosti patří dobrá odolnost proti mechanickému poškození a krátkodobé vlhkosti. Rozměry širokého regálu Juliet jsou 87,6×45,6×220,7cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Juliet najdete níže v souvisejících produktech.