fofr-nabytek.cz

Široká komoda se zrcadlem betty – bílá/růžová

Zlevněný kousek Široká komoda se zrcadlem betty od společnosti s úžasnou pověstí CLK snadno pořídíte u nás nyní za rozumné peníze! Stojí teď u nás 6 458 Kč.
Široká komoda se zrcadlem betty - bílá/růžová
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
6 458

Cítíte, že potřebujete ve vaší domácnosti místo, které bude jen vaše? Koutek, u kterého se můžete věnovat sama sobě? Milujete šperky, kosmetiku a módu? Pak se zajisté neobejdete bez toaletního stolku, u kterého strávíte spoustu času. Každá dáma totiž potřebuje svůj vlastní prostor pro krásu. Zásuvková komoda Betty je obohacena o zrcadlo, díky čemuž ji využijete jako praktický úložný prostor, ale i jako toaletní stolek. Úložný prostor najdete hned ve třech zásuvkách. Každá zásuvka má kapacitu až 30kg.

 

Design komody se nese v rustikálním duchu, který dodá pokoji romantický nádech. Díky praktické bílé barvě a jemnými růžovými detaily je komoda lehce kombinovatelná a skvěle padne do jakkoli barevné místnosti. Komoda působí velmi nadčasovým, elegantním, a přesto jednoduchým stylem. Komoda Betty je vyrobena z kvalitního lamina a MDF, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou. Rozměry široké komody Betty se zrcadlem jsou 108x54x165cm (š, h, v). Růžové detaily jsou vytvořeny technologií UV printu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Betty najdete níže v souvisejících produktech.