fofr-nabytek.cz

Široká komoda betty – bílá/růžová

Tento exkluzivní produkt Široká komoda betty - od známého předního výrobce CLK můžete najít právě dnes za skvělou cenu. Nyní pořídíte od 4 978 Kč.
Široká komoda betty - bílá/růžová
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
4 978

Hledáte praktický úložný prostor, který najde uplatnění v každé místnosti? Právě jste jej našli. Komody jsou neodmyslitelnou součástí každého domova. Hodí se na skladování oblečení, bot, ložního prádla a uložit do nich můžete i dokumenty či knihy. Poslouží zkrátka na skladování všeho potřebného. Úložný prostor komody Betty najdete hned ve třech zásuvkách. Každá zásuvka má kapacitu až 30kg.

 

Design komody se nese v rustikálním duchu, který dodá pokoji romantický nádech. Díky praktické bílé barvě s jemnými růžovými detaily je komoda lehce kombinovatelná a skvěle padne do jakkoli barevné místnosti. Komoda působí velmi nadčasovým, elegantním, a přesto jednoduchým stylem. Komoda Betty je vyrobena z kvalitního lamina a MDF, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou. Rozměry komody Betty jsou 108x54x75cm (š, h, v). Ke komodě je možné pořídit zrcadlo a vytvořit tak kosmetický koutek. Růžové detaily jsou vytvořeny technologií UV printu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Betty najdete níže v souvisejících produktech.