fofr-nabytek.cz

Široká kombinovaná komoda sandy – dub granson

Akční výrobek Široká kombinovaná komoda sandy - od kvalitní společnosti BF jde pořídit v naší online nabídce za super cenu! Teď v akci 8 418 Kč.
Široká kombinovaná komoda sandy - dub granson
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
8 418

Jedinečná a praktická kombinovaná komoda Sandy zpříjemní každý obývací pokoj, jídelnu, případně větší předsíň. Disponuje dvěma zásuvkami, které se otevírají pomocí bezúchytového systému. Tahle komoda nabízí spoustu úložného prostoru, kde umístíte všechny potřebné věci. Samozřejmě výrobce myslel i na věci objemnější. Ty můžete uschovat do úložného prostoru, který se skrývá za třemi prostornými dvířky. Navíc tam na vás čeká polička, která prostor rozčlení na další oddělení. A vy díky tomu získáte spoustu místa na uschování oblečení, ložního prádla či koupelnových osušek. Součástí komody Sandy je i ozdobná lišta s osvětlením. Osvětlení je v barvě bílá zimní a je zahrnuto v ceně komody. Kombinovaná komoda Sandy je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16mm. Vršky korpusu jsou ještě o 6mm silnější, mají tedy tloušťku 22mm. 

 

Lamino je dnes nejpoužívanější materiál pro výrobu nábytku. Je cenově dostupný a hlavně poměrně otěruvzdorný a odolný proti krátkodobé vlhkosti. Korpus kombinované komody Sandy je chráněn ABS lištou, ta je mnohem odolnější, než papírová nažehlovací lišta. Čílka jsou vyrobena z MDF desky o síle 18mm a potaženy PVC fólií. Nožky kombinované komody Sandy jsou plastové bez možnosti nastavení výšky. Kombinovaná komoda je součástí kolekce nábytku Sandy. Rozměry kombinované komody Sandy jsou 150x40x86cm (š, v, h). 

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sandy najdete níže v souvisejících produktech.