fofr-nabytek.cz

Široká kombinovaná komoda naira – bílá/jasan

Často hledaný výrobek Široká kombinovaná komoda naira - od výrobce s mnohaletou tradicí DOL lze koupit teď levně. Nabídka od 5 245 Kč.
Široká kombinovaná komoda naira - bílá/jasan
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
5 245 6 642 Kč Sleva -21%
Popis produktu

Nábytek Naira je dostupný v tmavé a světlé verzi, v obou je však zastoupen dekor horského jasanu. Můžete vybírat z kombinace dekorů fresco/jasan horský a briliantově bílá/jasan horský. Obě možnosti jsou v matném provedení. Charakteristickými rysy této kolekce je bezúchytkový systém otevírání dveří i zásuvek, přičemž rukojeti jsou zde efektně nahrazeny výřezy v předních částech. Dále jsou na první pohled nepřehlédnutelné moderní vysoké nohy a ozdobné proužky v horních částech.

 

Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, a pokryté PVC dýhou, která zvyšují odolnost vůči nárazu, mechanickému poškození, udržují barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. V zásuvkách se používá kovový mechanismus, kuličková ložiska a nechybí ani plnovýsuv. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Horní plochy nábytku jsou zesílené, lamino zde nabývá síly 42mm. Jednotlivé moduly lze mezi sebou libovolně kombinovat a vytvořit si tak vlastní a jedinečné uspořádání nábytku.

 

Esteticky i prakticky vydařená komoda najde snadno uplatnění v jakékoliv místnosti. Za praktickými dvířky po levé i pravé straně se vždy nachází jedna police, dělící prostor na dva výklenky. Prostřední část slibuje potěšení z rovnou tří zásuvek, do kterých můžete uschovat drobnou elektroniku, nabíječky, diáře, klíče, ale i ponožky či spodní prádlo. Konkrétní využití limituje jen vaše vlastní fantazie. Vězte ale, že kamkoliv ji umístíte, bude vám dělat radost. Horní ploše v pohodlné výšce 90,6cm navíc velmi sluší květináče s pokojovými rostlinami a rámečky s fotografiemi. Zásuvky mají rozměr vnitřního prostoru 35x16x36,5cm (š, v, h).

 

Rozměry široké kombinované komody Naira jsou 150×90,6x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Naira naleznete níže v souvisejících produktech.