fofr-nabytek.cz

Široká knihovna olaf – borovice andersen/dub nash

Oblíbený a akční produkt Široká knihovna olaf - od společnosti s výborným jménem DOL můžete sehnat právě zde až neuvěřitelně levně! Zboží pořídíte teď u nás za 3 700 Kč.
Široká knihovna olaf - borovice andersen/dub nash
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
3 700

Knihovna Olaf disponuje třemi policemi, které jsou pravidelně přepažené. Knihovna slibuje dostatečný rozestup mezi poličkami a tudíž i při zaplnění působí čistým dojmem a ladnými liniemi. Také vás překvapí neotřelým designem, který vyvolává pocit stability. Dekor dub nash v kombinaci s bílou borovicí andreas díky své neutralitě ladí s jakoukoli barvou zdi i interiéru. Nestrhává na sebe zbytečně pozornost, ale naopak dokáže prostor harmonizovat. I použitý materiál je moderní – jedná se o lamino v imitaci dřeva což nejen skvěle vypadá, ale dobře se i udržuje.

 

Pohodlná výška 127cm svádí k vystavení dalších dekoračních předmětů a rostlin i na horní polici. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16 a 25mm. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu.

 

Rozměry knihovny jsou 80×127,3x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Olaf najdete níže v souvisejících produktech.