fofr-nabytek.cz

Set komody s knihovnou barney – dub/šedá/bílá

Tento akční kus Set komody s knihovnou barney od skvělého a známého výrobce MB jednoduše můžete získat na našich stránkách nyní za výhodnou cenu. Akční cena 8 101 Kč.
Set komody s knihovnou barney - dub/šedá/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
8 101
Popis produktu

Kolekce nábytku Barney se vyznačuje moderním designem s dominujícím dekorem dubu biscuit, doplňující bílou barvou a imitací šedého kamene. Tato kombinace zajistí v každém studentském pokoji příjemnou atmosféru domova. Nábytek je vyroben z lamina a je dodáván v demontu.

 

Studentská knihovna by měla být v každém studentském pokoji. Uschovat zde však můžete i jiné předměty než knihy, jako jsou například hračky, deskové hry či oblečení. A to díky čtyřem uzavřeným skříňkám, jimiž knihovna disponuje.

 

S vysokou komodou Barney získáte v místnosti dostatek úložného prostoru navíc. Komodu můžete sladit s ostatním nábytkem z kolekce. Vysoká variabilita úložného prostoru uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Své věci budete moci ukládat do dvou širokých objemných pojízdných zásuvek nebo uzavřené skříňky. Dekorace či knihy naleznou své místo ve dvou otevřených policích. Čtyři menší rohové nožky v šedé barvě zajišťují vzdušnost nábytku.

 

Set komody s knihovnou se skládá z těchto prvků:

Studentská knihovna Barney – 60x182x40cm (š, v, h)
Vysoká komoda Barney – 60x122x40cm (š, v, h)