fofr-nabytek.cz

Sestava výklopných botníků se zrcadlem vincent – dub šedý

Hodně žádaný výrobek Sestava výklopných botníků se zrcadlem vincent - od top výrobce FI můžete sehnat u nás nyní extra se slevou! Nyní lze objednat jen za 13 389 Kč.
Sestava výklopných botníků se zrcadlem vincent - dub šedý
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
13 389 14 877 Kč Sleva -10%

Předsíně a chodby jsou místem, kam odkládáme věci po příchodu domů. Věci se časem hromadí a z předsíně se stává místo nepořádku. Obvyklým zlozvykem v našich domácnostech jsou hromady bot všude, kam se podíváme. Zřejmě nikdo z nás však nechce, abychom my samotní či naše návštěva po příchodu viděli povalující se boty. Ptáte se, jak je šikovně schovat? Tenisky, lodičky, baleríny i sandály. Všechny, a ještě víc pojme praktická sestava botníků Vincent. Sestava se skládá ze tří botníků – se třemi, čtyřmi a pěti dvířky. Dohromady dvanáct výklopných dvířek tvoří bohatý prostor pro uložení obuvi a díky svým rozměrům botník nezabírá příliš místa, tudíž se hodí i do menších prostorů. Důležitým kritériem botníku je dostatečné větrání, které je žádoucí zejména v letním období. Otevřená záda botníků jsou tak velkou výhodou. Chodidla se v obuvi potí a po odložení je potřeba, aby se boty vyvětrali a pach odešel.

 

Design botníků je v moderním dekoru dub šedý a botníky jsou opatřeny plastovými úchytkami. Neutrální dekor se bude jednoduše kombinovat s ostatním nábytkem v místnosti. Praktickým prvkem je zrcadlo umístěné na dvířkách botníků, které oceníte při kontrole vzhledu před odchodem. Zrcadlo zároveň zvětší a prosvětlí prostor, navíc poslouží jako designový kousek. Tloušťka zrcadla je 3mm. Botníky jsou vyrobeny z kvalitního lamina o tloušťce 16mm, které potěší nenáročnou údržbou a odolností proti poškození a vlhkosti. Rozměry 3-dvířkového botníku jsou 67x28x119cm (š, h, v), 4-dvířkového botníku 67x28x155,5cm (š, h, v) a 5-dvířkového botníku 67x28x191,5cm (š, h, v). Při umístění botníků vedle sebe činí šířka 201cm.

 

Všechny botníky patřící do kolekce Vincent najdete níže v souvisejících produktech.