fofr-nabytek.cz

Sestava s patrovou postelí pure – bílá

Exkluzivní produkt Sestava s patrovou postelí pure od skvělého a známého výrobce CLK máte možnost koupit v naší nabídce ve výprodejové akci! Akční cena od 24 689 Kč.
Sestava s patrovou postelí pure - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
24 689

Prostorově úsporné řešení spacího prostoru, které jsme připravili pro vaše dětské pokojíčky, bude vyhovovat nejen dvěma, ale rovnou třem dětem. Pod patrovou postel, která je v případě potřeby rozložitelná na dvě samostatné rovnocenné postele, pohodlně umístíte zásuvku, kterou lze využít jak na uložení ložních potřeb během dne, či s přikoupením matrace jako přistýlku. Postel je vyrobená z kvalitního lamina v bílé barvě, pro větší bezpečnost je vystužená hliníkovými a kovovými materiály. Také obsahuje nezávislý německý certifikát bezpečnosti TÜV. Žebřík s protiskluzem lze umístit vpravo i vlevo.

 

V ceně postelí jsou kvalitní perforované desky na zpevněném kovovém rámu. Matrace nejsou součástí, ale z našeho sortimentu vám můžeme doporučit matrace v rozměrech 90x200cm, které naleznete v souvisejících produktech níže. Třídvéřová skříň pojme velké množství oblečení a bude taktéž plně dostačovat dvěma a dokonce i třem dětem. Levé, širší části skříně dominuje široká šatní tyč, která v sobě integruje LED osvětlení. Tato šatní tyč pojme poměrně velké množství šatních ramínek, stejně jako druhá šatní tyč, umístěná pod ní. Nad i pod těmito visícími plochami nalezneme široké, prostorné police, do kterých hravě umístíte například plastové boxy se zimními doplňky, krabice s botami, náhradní povlečení nebo deky.

 

Pravá, užší část skříně je potom věnována policovému systému, kam pohodlně umístíte veškeré skládané oblečení. Prostřední dveře skříně disponují velkým zrcadlem po celé své ploše. V pantech dveří je integrovaný brzdový systém pro jejich bezpečné zavírání, meziprostory malých polic lze nastavit podle potřeby. Záda skříně jsou obohacena o ventilační otvory, což přispívá k lepšímu větrání uložených věcí. Jištění na zeď, aby nedošlo k překlopení skříně, je součástí produktu. Použitý materiál je kvalitní lamino v bílé barvě. Úchytky dveří jsou potom v barvě šedé. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení. Šatní skříň je navíc posílená MDF deskou.

 

Sestava s patrovou postelí Pure se skládá z těchto prvků:

Třídvéřová skříň se zrcadlem Pure – 135x209x54cm (š, v, h)
Patrová postel Pure 90x200cm – 106x168x208cm (š, v, h)
Zásuvka pod postel Pure 90x190cm – 194x24x93cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure naleznete níže v souvisejících produktech.