fofr-nabytek.cz

Sendvičová matrace pegas plus – visco pěna

Nový výrobek Sendvičová matrace pegas plus od dodavatele s dlouholetou historií STY je k sehnání nyní pořád výhodně! Nyní pořídíte za 6 993 Kč.
Sendvičová matrace pegas plus - visco pěna
Ověřit dostupnost »
Značka: STY
6 993
Popis produktu

Oboustranná matrace Pegas Plus, která se skládá ze 3 různých materiálů. Vrchní část je paměťová VISCO pěna, pod kterou je deska z kvalitního žíní, která udržuje zdravou mikroklima v matraci. Navíc je dokonale pružná a v kombinaci s paměťovou VISCO pěnou poskytuje Vašemu tělu pohodlí a oporu zároveň. Spodní část matrace tvoří tužší PUR pěna vyšší hustoty díky níž je matrace určen i pro ty kteří preferují tvrdší spaní.

 

Potah ALOE VERA SILVER

Potah je vyroben z hypoalergenních materiálů nejvyšší kvality. Ideální řešení pro alergiky a osoby s jemnou pokožkou. Díky materiálu obsahujícího účinný extrakt z listů aloe vera potah vytváří příjemný pocit chladu a je příjemný pro pokožku uživatele. Potah je prošívaný aktivním stříbrem které se vyznačuje perfektními antibakteriálními vlastnostmi. Ionty stříbra přirozeně zabíjejí roztoče, spóry hub a plísní, díky čemuž dlouhodobě udržují matraci hygienicky svěží a bez zápachu. Stříbrné prošívání v kombinaci s látkou aloe vera navíc matrace dodává antistatické vlastnosti a atraktivní vzhled. Potah je odnímatelný, dělený na 2 části a pratelný na 60°C. Potah má úpravu proti žmolkování.

 

Deska Koňský Vlas

Koňský vlas je přírodní materiál používaný v těch nejkvalitnějších matracích, vyznačuje se vzdušností a schopností odvádět vlhkost vyprodukovanou lidským tělem během spánku, přičemž matrace zůstává čistý a hygienický. Materiál je pevný a pružný materiál, dokonale se přizpůsobí poloze vašeho těla během spánku a vždy se vrátí zpět do původního tvaru. Stejně prodlužuje životnost matrace.

 

Visco paměťová pěna

Paměťová pěna se pod tlakem a tělesnou teplotou dokonale přizpůsobí tělu a stabilizuje ho v optimální poloze což přispívá ke klidnému a zdravému spánku.

 

PUR Pěna

Vyniká svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Proto je nejpoužívanější při výrobě matrací.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.