fofr-nabytek.cz

Šatní skříň studentská saturn – modrá/bílá/dub

Tento nejprodávanější produkt Šatní skříň studentská saturn značky MB jednoduše naleznete na našich stránkách teď za mimořádně nízkou cenu. Stojí teď u nás 5 368 Kč.
Šatní skříň studentská saturn - modrá/bílá/dub
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
5 368 6 710 Kč Sleva -20%

Téměř dvoumetrová skříň poskytuje dostatek úložného prostoru. Skříň má levé a pravé dveře. Uvnitř má vlevo tři police, vpravo jednu polici a šatní tyč. Ve spodní části se nachází šuplík. Díky modernímu vzhledu a praktickému uspořádání budete do této skříně rádi uklízet nejen své oblíbené šaty. Tuto skříň není možné udělat v obrácené variantě, tzn., že šatní tyč a větší dvířka jsou vždy vpravo a police vlevo – viz. obrázek.

 

Nábytek působí jednoduchým, moderním vzhledem. Vyroben je z kvalitního lamina. Hrany jsou opatřeny milimetrovou ABS dýhou, díky které jsou odolnější a vhodné i do dětského pokoje. Barevné odstíny bílý lux+dub+mořská a černá+dub+béžová uspokojí i náročné studenty. Z nábytku z kolekce „Saturn“ lze vybavit pokoje nejen pro náctileté. Díky modernímu stylu se hodí i do pracoven, obývacích pokojů, ložnic či kanceláře. Prohlédněte si související zboží níže a nahlédněte také do kategorie „dětské šatní skříně“.