fofr-nabytek.cz

Šatní skříň se zrcadlem sirius – dub černý/dub zlatý

Tento unikátní kousek Šatní skříň se zrcadlem sirius - od populárního výrobce CLK máte možnost najít v naší nabídce za parádní cenu! Akční cena od 11 369 Kč.
Šatní skříň se zrcadlem sirius - dub černý/dub zlatý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
11 369

Šatní skříň je dominantou každého studentského pokoje. Design skříně kombinuje temně černý odstín černého dubu s osvěžujícím odstínem dubu zlatého. Tímto vzájemným prolínáním se pyšní nejen vnější design skříně, ale i její vnitřní členění. Zde najdeme jak police pro umístění skládaného oblečení, tak i dvě šatníkové tyče, kam zavěsíte veškeré košile, bundy či šaty. Současně nalezneme ve vrchní části skříně širokou polici, vhodnou k uložení například sezónního oblečení nebo polštářů a dek.

 

Všechny tři křídla dveří jsou zavěšená v pantech, ve kterých jsou integrované brzdy pro hladké a bezpečné zavírání. Navíc zrcadlo na skříni opticky zvětší prostor, a proto je umístění této skříně i do menších pokojíků skvělou volbou. Záda skříně jsou navíc obohacená o větrací otvory, což přispívá k lepšímu větrání uložených věcí. Jištění na zeď, aby nedošlo k překlopení skříně, je součástí produktu. Upevnění je však volitelné. Použitým materiálem je kvalitní lamino v dekorech dubu černého a dubu zlatého. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost.

 

Rozměry šatní skříně se zrcadlem Sirius jsou 137×210,3×59,7cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sirius naleznete níže v souvisejících produktech.