fofr-nabytek.cz

Šatní skříň se zrcadlem samuel 4d – dub artisan

Kvalitní produkt Šatní skříň se zrcadlem samuel od dodavatele zboží FI lze získat bezpečně online za super cenu. Nyní za akční cenu 11 712 Kč.
Šatní skříň se zrcadlem samuel 4d - dub artisan
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
11 712

Mít doma dostatek úložného prostoru pro uložení oblečení a jiných domácích potřeb, to je přání snad každého člověka. Při zařizování bytu je potřeba si dobře rozvrhnout, jaké prostory budou sloužit pro šatní skříně a hlavně jaké budou mít dispozice. Vždy je dobré mít šatní skříň, která má prostory členěné na větší kusy oblečení (kabáty, košile) a prostory na drobné oděvy (trička, mikiny, ponožky aj ). Kolekce Samuel nabízí různé varianty šatních skříní v několika odstínech. Nábytek Samuel je vyrobený z lamina tloušťky 16mm, jehož hrany mají ABS úpravu. Úchyty jsou kovové. Nabízená skříň Samuel je čtyřdvéřová, v dekoru dřeva dub artisan. Uvnitř je vybavena částí policovou a částí s tyčí na šaty a horní policí. Na policové straně jsou ve spodní části dva šuplíky a otevřený úložný prostor. Prostřední úzké dvířko skříně je zrcadlové. Šatní skříň Samuel nabízí vše potřebné pro pohodlné uložení oděvů.

 

Pokud se vám skříň zalíbila, ale nepasuje vám barva, nabízíme tuto kolekci i v dalších dvou odstínech, které naleznete níže, v souvisejících produktech.