fofr-nabytek.cz

Šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem henry – dub bílý/dub šedý

Levný produkt Šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem od kvalitní značky FI k dostání na našich stránkách teď ve výhodné akci. Ceny již od 20 077 Kč.
Šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem henry - dub bílý/dub šedý
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
20 077

Design šatní skříně Henry je inspirován venkovským stylem, který si své příznivce našel i u zastánců moderního nábytku. Atmosféru domácnosti zařízenou nábytkem ve venkovském stylu nelze zapomenout. Kdo ji zažil, chce si alespoň pár prvků přenést i do svého obydlí. I městský domov tak může zavonět atmosférou útulnosti a tradice. Na skříni Henry je dominantním dekorem dub bílý, který je snouben s dubem šedým. Tato kombinace působí elegantním dojmem. Skříň zdobí plastové úchytky, které věrně imitují kov.

 

Skříň je opravdu široká a dokáže pojmout vaše veškeré oblečení. Úložný prostor tvoří dvě policové části, které jsou na levé i pravé straně skříně. Středová část je tvořena širokou šatní tyčí, nad kterou se nachází další police. Posuvné dveře s velkým zrcadlem vyřeší potíže v malém prostoru. Zrcadlo opticky zvětší a prosvětlí místnost. Skříň je vyrobena z kvalitního lamina, které vyniká snadnou údržbou a mechanickou odolností. Rám a horní deska mají tloušťku 25mm, ostatní části 16mm. Horní deska je opatřena ABS hranami. Rozměry šatní skříně Henry jsou 223,5x67x227cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Henry najdete níže v souvisejících produktech.