fofr-nabytek.cz

Šatní skříň nucleus – bílá/lesk

Kvalitní kus Šatní skříň nucleus - od známého dodavatele FO máte možnost najít nyní za příznivou cenu. Momentálně k dispozici za 22 747 Kč.
Šatní skříň nucleus - bílá/lesk
Ověřit dostupnost »
Značka: FO
22 747

Šatní skříň do ložnice z řady nábytku Nucleus dokonale rozzáří a oživí celou místnost. Luxusní bílý povrch ve vysokém lesku doplňuje LED osvětlení, jenž je uschované za stylovým obdélníkovým rámem. Díky elegantnímu univerzálnímu bílému provedení padne skříň do každé místnosti. Produkt je ideální volbou také do menších interiérů, jelikož nabízí poměrně objemný úložný prostor a zároveň disponuje zasouvacími dveřmi, které nezabírají místo navíc. Úložný prostor je rozdělen na dvě hlavní části. Levou polovinu tvoří široké police k uložení skládaného oblečení. V pravé části naleznete mimo horní polici také šatníkovou tyč, vhodnou k zavěšení kabátů, košil či šatů.

 

Pokud by vám vnitřní uspořádání skříně nevyhovovalo, máte možnost si uspořádat police tak, jak vyhovují vám. Šatníková tyč je vedena po celé šířce a otvory pro upevnění polic najdete v obou vnitřních částech. Víte-li, že prostor k zavěšení oblečení nevyužijete, doporučujeme dokoupit doplňkovou třídílnou sadu vnitřních polic. Pro ještě lepší uspořádání a komfort si můžete přikoupit také doplňkové vnitřní kontejnery či automatický dojezd dveří. Všechny produkty naleznete níže v souvisejících produktech. Skříň je vyrobena z odolného lamina, jenž je zakončeno lesklým bílým povrchem. Tyto materiály zajišťují především vysokou otěruvzdornost a jednoduchou údržbu nábytku. Nosnost každé z polic je stanovena na 10kg. Skříň je dodávána v demontu.

 

Rozměry šatní skříně Nucleus jsou 231,1×215,9×63,9cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Nucleus naleznete níže v souvisejících produktech.