fofr-nabytek.cz

Rohová šatní skříň beta – bílá/dub wilton

Výjimečný výrobek Rohová šatní skříň beta - od známé společnosti MB máte možnost nakoupit tady teď až neuvěřitelně levně! Výhodně za 6 861 Kč.
Rohová šatní skříň beta - bílá/dub wilton
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
6 861 8 576 Kč Sleva -19%

Skříň Beta již na první pohled upoutá spojením odstínů, které dohromady dokonale ladí. Na skříň je použitá bílá barva, která je oživena dekorem dubu wilton. Design je tak velmi moderní a nadčasový, avšak stále jednoduchý. Pokud zamýšlíte pořízení skříně pro děti, věříme, že jejich zalíbení by měla až po dospělost. Vzhledem k neutrálním barvám se bude lehce kombinovat s dalšími prvky v pokoji.

 

Skříň nabízí prakticky členěný úložný prostor. Oblečení můžete uložit na police nebo zavěsit na šatní tyče pomocí ramínek. Mezi policemi je dostatečný rozestup na skládané oblečení. Skříň můžete poskládat v levé i pravé variantě. Do úložného prostoru se dostanete pomocí kovových úchytek.

 

Materiál pro výrobu je lamino o tloušťce 16mm, mezi jehož vlastnosti patří odolnost proti krátkodobé vlhkosti a oděru. Zároveň potěší snadnou údržbou a povrch postačí přetřít vlhčeným hadříkem. Hrany jsou opatřeny ABS lištou, která plní ochrannou funkci a zvyšuje odolnost nábytku. Rozměry rohové skříně Beta jsou 90x90x190cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Beta najdete níže v souvisejících produktech.