fofr-nabytek.cz

Rohová šatní skříň annie (levá) – dub provence

Neodolatelný kus Rohová šatní skříň annie (levá) od spolehlivé značky LB jde získat zrovna dneska trvale výhodně. Cenově vychází na 10 123 Kč.
Rohová šatní skříň annie (levá) - dub provence
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
10 123 11 248 Kč Sleva -10%
Popis produktu

Kolekce Annie je elegantním zástupcem venkovského stylu provence, který k nám přišel z Francie. Romantický nábytek dokonale naplní jakoukoliv ložnici, ať už městského typu nebo toho venkovského, útulnou atmosférou a klidem. Dekor dub provence klade důraz především na styl nábytku. Světlé lakonické fasády imitující přirozeně zestárlé dřevo přidávají interiéru lehkost, útulnost a přirozenost. Naše dekorační prvky jako by měly duši – římsy, frézování na fasádách, režijní smyčky a kliky z bronzu přinesou Vašemu domovu tu pravou dobovou atmosféru. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v bílo/krémovém odstínu dub provence. Nabízená rohová skříň Annie disponuje dostatečným úložným prostorem, který je v domácnosti tolik potřebný. Uvnitř je prostor rozdělen na část s policemi a s šatní tyčí. Otevírání dvířek je na levou stranu. Pokud by tato varianta otevírání nevyhovovala, nabízíme skříň i s pravým otevíráním dveří. Úchytky, které naprosto dokonale dolaďují venkovský styl nábytku, jsou kovové v provedení patinovaného bronzu.

 

V souvisejících produktech naleznete další prvky z kolekce Annie, díky kterým můžete poskládat ložnici nebo dětský pokoj podle vašich představ.