fofr-nabytek.cz

Regál moli 7 – bílý lux/tyrkys

Tento skvělý produkt Regál moli 7 - od výrobce s dobrým jménem MB snadno naleznete zrovna dneska levně. Nyní nakoupíte za 3 705 Kč.
Regál moli 7 - bílý lux/tyrkys
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
3 705 4 631 Kč Sleva -19%

Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat jednotlivé díly a tím poskládat dětský nebo studentský pokoj podle vašich představ. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, hrany jsou opatřeny ABS lištou a je zde možnost výběru ze dvou odstínů: bílý lux/tyrkys nebo bílý lux/žlutá. Díky barevnému provedení lze nábytkem vybavit jak dívčí, tak chlapecké pokoje. Při výběru nábytku Moli jistě oceníte dostatečný úložný prostor, který je zajímavě a prakticky vyřešen. 

 

Kolekce Moli nabízí různé typy regálů, polic, postel, pc stůl a další prvky, které jsou vhodné pro vybavení studentského pokoje. Regál Moli je nízký, policový, se dvěma šuplíky a malými dvířky. 

 

V souvisejícíh produktech naleznete jednotlivé díly programu Moli. Tento regál dodáváme pouze se skříňkou na pravé straně, nelze ho zrcadlově obrátit – viz.obrázek.