fofr-nabytek.cz

Psací stůl se zásuvkou colin – dub kestína/šedá

Hodně žádaný produkt Psací stůl se zásuvkou colin od dodavatele se skvělou pověstí CPL jednoduše můžete sehnat tady teď právě za báječnou cenu! Akční ceny již od 2 881 Kč.
Psací stůl se zásuvkou colin - dub kestína/šedá
Ověřit dostupnost »
Značka: CPL
2 881 4 801 Kč Sleva -39%

Moderní kombinace dekoru dubu kestína a antracitově šedé barvy dala vzniknout výborně vypadající kolekci Colin. Jedná se o velmi kompatibilní a praktický nábytek, který je vhodný jak pro studenty, tak pro starší ročníky. Díky jeho praktičnosti je možné jej kombinovat do různých variací, a tak vytvářet kombinace, které budou odrážet Váš vkus. Dekor dubu doplňují hrany v odstínu antracitově šedé barvy. Celá kolekce je opatřená soft close systémem (pomalé a tiché dovírání). Navíc je vybavena ABS hranami, které především plní ochrannou funkci proti vniknutí vlhkosti do dřevotřísky a proti mechanickému poničení nábytku.

 

Pokud sháníte skladný psací stůl, který bude ale i tak nabízet úložný prostor, pak je tento s jednou zásuvkou ideální volbou. Hodí se jak pro studenty, tak pro žáky, ale klidně i do pracoven. Dekor dubu mu propůjčuje velmi bytelný vzhled a antracitově šedá barva, která se nachází na vrchním hranách stolu, jej krásně ozvláštňuje.

 

Psací stůl se zásuvkou Colin je vyroben z lamina 1. jakosti o tloušťce 18mm, které splňuje normy kvality E1. Při výrobě se klade důraz na pečlivost a přesnost, aby byla montáž výrobku co nejjednodušší. Neobsahuje karcinogenní látky.

 

Rozměry psacího stolu se zásuvkou Colin jsou 128×75,9×58,5cm (š, v, h).

 

Všechny produkty z kolekce Colin naleznete níže v souvisejících produktech.