fofr-nabytek.cz

Psací stůl s nástavcem carmen – bílá

Hodně povedený produkt Psací stůl s nástavcem carmen od skvělé značky CLK dostanete zde nyní levně. V akci za 16 286 Kč.
Psací stůl s nástavcem carmen - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
16 286 18 095 Kč Sleva -9%

Psací stůl je nezbytnou součástí každého dětského nebo studentského pokoje. V dnešní době spousta lidí žije v malých panelákových bytech, kde je věčný boj o úložný prostor. Každá školačka či studentka potřebuje svůj kout. Místo, kde se bude připravovat do školy, číst knížky, kreslit. Ideálním řešením nejen do malých pokojíčků je psací stůl s nástavcem.

 

Nyní vám představujeme psací stůl s nástavcem z kolekce Carmen. Tahle kolekce se vyznačuje nádherným rustikálním stylem. A pokud má vaše dcera romantickou duši, určitě bude nadšená z kompletu psacího stolu a nástavce Carmen. Psací stůl Carmen na první pohled zaujme svým provedením. Vpravo se vyjímá prostorná skříňka. Nad ní menší zásuvka a podél pracovní desky ještě větší zásuvka. Dvířka mají pneumatické brzdy, zásuvky jsou s tlumiči. To vše pro tiché zavírání. Pro rozšíření úložné plochy jsme pro vás připravili i nástavec Carmen. Spojením s psacím stolem nádherně splyne v jeden celek. Jedinečné na nástavci k psacímu stolu Carmen je kromě netradičního rustikálního vzhledu i jeho vybavení. Psací stůl disponuje dvěma reproduktory a dvojím USB vstupem. Navíc je pod USB lištou polička na odložení mobilního telefonu. Uvidíte, že tímhle vaši dceru naprosto nadchnete.

 

Psací stůl i nástavec Carmen jsou vyrobeny z vysoce kvalitního lamina zpevněny masivním dřevem a MDF lištami. Lamino se vyznačuje nízkou cenou a vysokou pevností. Jedná se o nejčastěji využívaný materiál ve výrobě nábytku. Kolekce Carmen se vyznačuje romantickým rustikálním stylem. Nástavec k psacímu stolu i psací stůl Carmen jsou dodávány v demontu. Velikou výhodou je, že komplet je v bílé barvě a snadno se k němu přiřazují další doplňky. Některé části nábytku jsou v lesku. Zboží z kolekce Carmen je libovolně kombinovatelné s kolekcí Ema. Rozměry kompletu psacího stolu s nástavcem Carmen jsou 117x194x61cm (š, h, v).  

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Carmen najdete níže v souvisejících produktech