fofr-nabytek.cz

Psací stůl s nástavcem a usb portem pluto – šedá

Tento výjimečný produkt Psací stůl s nástavcem a usb portem od našeho známého výrobce CLK najdete tady a teď výhodně. Produkt nakoupíte teď u nás za 7 649 Kč.
Psací stůl s nástavcem a usb portem pluto - šedá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
7 649 8 499 Kč Sleva -10%

Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé studentského věku užijí i deset let, neboli do doby, než si budou zařizovat své dospělácké bydlení. U nábytku je kombinována šedá barva bez textury a šedá barva v imitaci betonu, jejíž provedení je dáno vzorem Stone na povrchu. K výrobě jsou použity laminátové desky, které jsou dále potaženy melaminem. Díky této úpravě je nábytek více odolný proti nárazu, poškrábání a vlhkosti a nebledne. Tloušťka materiálu je v hodnotách 25mm, 16mm a 8mm. Sérii doplňuje kov, a to v rámci nožek a v rámci drobných úchytek na dvířkách a šuplících. Dvířka a šuplíky jsou opatřeny panty a pojezdy s tlumeným dovíráním.

 

 

Psací stůl Pluto je velmi chytře řešený a poskytuje mladému studentovi špičkové zázemí. Největším bonusem je zadní nástavec, na kterém se nachází dva vstupy USB pro nabíjení telefonu, tabletu a dalších smart zařízení, a také organizér pro psací potřeby. Nechybí ani prostorná horní deska, pod kterou jsou umístěny dva šuplíky s úložným prostorem rozděleným na dvě části. Propracovanost každého detailu pak dosvědčuje věšák na každé straně stolu, který přijde vhod na tašku.

 

 

Rozměry psacího stolu s nástavcem a USB portem Pluto jsou 128,2x96x61cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Pluto najdete níže v souvisejícím zboží.