fofr-nabytek.cz

Psací stůl rea teeny s kontejnerem l/p – lancelot

Tento žádaný produkt Psací stůl rea teeny s kontejnerem od přední společnosti DRE máte možnost pořídit zde se slevou. Nyní pořídíte za super cenu 4 399 Kč.
Psací stůl rea teeny s kontejnerem l/p - lancelot
Ověřit dostupnost »
Značka: DRE
4 399 4 888 Kč Sleva -10%

Psací stůl REA Teeny s nohou ve tvaru písmene L má volný konec, který je podepřen bočním kontejnerem REA Teeny. Stolová deska se volně pokládá na kontejner. Deska stolu je posuvná, což umožňuje dosáhnout různé šířky stolu. Mechanickým posunem stolové desky tak získáte více prostoru pro práci. Stolovou desku je možno namontovat na levou i pravou stranu dle vašich preferencí. Kontejner je výsuvný pomocí koleček. Po otevření výsuvné části kontejneru najdete dvě poličky. Boční zábrany u poliček mají výšku 10cm. Výsuvná část je opatřena nerezovou úchytkou. Montáž úchytky je směrem nahoru, čímž poslouží zároveň jako věšák.

 

Psací stůl REA Teeny je vyroben z kvalitního lamina o tloušťce 25mm a 16mm a opatřen ABS hranami o tloušťce 0,5mm a 2mm. Rozměry stolové desky jsou 180×40-50x72cm (š, h, v). Rozměry kontejneru jsou 40x96x72cm (š, h, v). Psací stůl je dostupný v několika odstínech REA Standard, které najdete níže v souvisejících produktech.

 

Nábytek v programu REA lze různě kombinovat, čímž docílíte dokonalé harmonie a krásného vzhledu domova. Veškerý nábytek patřící do kolekce REA Teeny najdete níže v souvisejících produktech.