fofr-nabytek.cz

Psací stůl racer – červená/bílá/rock

Unikátní kousek Psací stůl racer - od značky LB máte možnost dostat u nás skutečně levně. V současnosti pořídíte za cenu 3 923 Kč.
Psací stůl racer - červená/bílá/rock
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
3 923 5 604 Kč Sleva -29%
Popis produktu

Psací stůl je navržen ve stejném stylu jako veškerý nábytek dětské řady nábytku Racer. Na pracovní desce stolu je dostatek místa pro notebook i studijní potřeby. Pracovní deska stolu je ve výšce 78cm od podlahy. Police nad pracovní deskou je vhodná pro umístění dekorativních předmětů, ale také skvěle poslouží jako odkládací plocha pro kancelářské potřeby, které budou vždy po ruce. Maximální zatížení této poličky je 10kg.

 

Zásuvka pod pracovní deskou je na kuličkových pojezdech a její rozměry jsou 44×16,8cm (š, v). Maximální zatížení zásuvky je 20kg. Úchytka zásuvky je vyrobena ve formě volantu. Mezi pracovní deskou a zásuvkou se nachází výklenek pro uložení volných listů papírů, či sešitů a jeho výška je 9cm. Tento model stolu je univerzální – zásuvku lze umístit vpravo i vlevo. Stabilitu stolu zajišťuje kovová podpěra natřená barvou „tmavý grafit“. Design využívá kombinaci černé, bílé a červené, spojené s oblíbeným automobilovým závoděním. 

 

Rozměry psacího stolu Racer jsou 120,8×92,4×60,6cm (š, v, h)

 

V souvisejících produktech naleznete další prvky z kolekce Racer.