fofr-nabytek.cz

Psací stůl naira – fresco/jasan

Tento velmi žádaný produkt Psací stůl naira - od skvělé značky DOL lze zakoupit tady za výborné peníze! Právě teď za cenu 5 111 Kč.
Psací stůl naira - fresco/jasan
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
5 111
Popis produktu

Nábytek Naira je dostupný v tmavé a světlé verzi, v obou je však zastoupen dekor horského jasanu. Můžete vybírat z kombinace dekorů fresco/jasan horský a briliantově bílá/jasan horský. Obě možnosti jsou v matném provedení. Charakteristickými rysy této kolekce je bezúchytkový systém otevírání dveří i zásuvek, přičemž rukojeti jsou zde efektně nahrazeny výřezy v předních částech. Dále jsou na první pohled nepřehlédnutelné moderní vysoké nohy a ozdobné proužky v horních částech.

 

Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, a pokryté PVC dýhou, která zvyšují odolnost vůči nárazu, mechanickému poškození, udržují barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. V zásuvkách se používá kovový mechanismus, kuličková ložiska a nechybí ani plnovýsuv. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Horní plochy nábytku jsou zesílené, lamino zde nabývá síly 42mm. Jednotlivé moduly lze mezi sebou libovolně kombinovat a vytvořit si tak vlastní a jedinečné uspořádání nábytku.

 

Pohodlná výška pracovní plochy 79cm vytvoří dokonalé místo k práci a snadno se stane oblíbeným společníkem při psaní i relaxaci u počítače. Do dvou velkých zásuvek přehledně uspořádáte kancelářské potřeby i náhradní papíry. Mezi horní zesílenou deskou a zásuvkami se nachází ještě vertikálně dělený odkládací prostor s výškou 10,9cm například na mobil, deník, klíče a podobně.

 

Rozměry psacího stolu Naira jsou 120x79x52cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Naira naleznete níže v souvisejících produktech.