fofr-nabytek.cz

Psací stůl lorenc 200x100cm levý – wenge

Unikátní produkt Psací stůl lorenc 200x100cm levý od top značky LEN máte možnost najít momentálně na našich stránkách téměř zdarma. Na našich stránkách za 7 398 Kč.
Psací stůl lorenc 200x100cm levý - wenge
Ověřit dostupnost »
Značka: LEN
7 398 8 220 Kč Sleva -10%

Seznamte se s moderní kolekcí kancelářského nábytku Lorenc, ze které už na první pohled vyzařuje kvalitní propracování, originalita a praktičnost. To vše ve velmi kvalitních materiálech, které jsou ekologicky a zdravotně nezávadné. Nábytek je vyráběn z DCP (laminované dřevotřísky) o síle 38mm a 18mm a je opatřen dvoubarevnou akrylovou 3D hranou ABS o síle 2mm a 0,5mm.

 

Nabízený psací stůl Lorenc je 200cm široký, mírně vykrojený a jeho širší část je po levé straně. Odstín venge je tmavý a je zvýrazněná kresba dřeva. Jeho dostatečně velká plocha vybízí k pohodlné práci v kanceláři a bez problémů zde můžete umístit počítač s klávesnící a myší. Horní deska stolu má zaoblené rohy, je v tloušťce 38mm a po obvodu je opatřena dvoubarevnou akrylovou 3D hranou, která je odolná proti úderům. Moderní provedení stolu zvýrazňují plastové nohy, které jsou nastavitelné a zároveň se tak můžete vypořádat s nerovností podlahy a nastavit nohy podle potřeby.

 

K psacímu stolu lze doobjednat kontejner, přídavný stůl, komodu, police a další prvky, které naleznete v souvisejících produktech. Pokud chcete vybavit kancelář, pracovnu nebo studentský pokoj kvalitním nábytkem, je kolekce Lorenc výbornou volbou a to díky použitému kvalitnímu materiálu a jeho propracováním s možností výběru barevných odstínů.

 

Jedná se o produkt ověřeného českého výrobce.