fofr-nabytek.cz

Psací stůl lily, levý – bílá

Unikátní produkt Psací stůl lily, levý - od známé kvalitní značky LB máte možnost získat na našich stránkách teď za skvělou cenu. Nyní získáte od 4 260 Kč.
Psací stůl lily
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
4 260 4 733 Kč Sleva -9%
Popis produktu

Pod pojmem rustikální nábytek si mnoho z nás představí zastaralé kousky, avšak nábytek Lily je příkladem toho, že rustikální styl rozhodně nepatří jen do starších interiérů a krásně s ním vybavíte i moderní domácnost. Rustikální nábytek je nejčastěji vyráběn z masivního dřeva, které je však cenově náročnější, a tak v dnešní době najdeme také rustikální nábytek z lamina a zástupcem tohoto nábytku je právě psací stůl Lily.

 

Stůl Lily je zhotoven v neutrální bílé barvě a nechybí jemné detaily, které krásně oživují jeho design. Nadchne tak každého, kdo touží po jednoduše a elegantně zařízeném interiéru. Díky bílé barvě jej lehce zakombinujete do stávající místnosti. Stůl působí sofistikovaně a osloví také svým praktickým provedením. Na levé straně stolu se nachází zásuvka a pod ní jsou dvířka, za kterými je jedna police. Pod dvířky jsou nožky vysoké 15cm, díky kterým můžete tento prostor uklidit bez velké námahy. Zásuvka je na kuličkovém pojezdu a rozměry čílka jedné zásuvky jsou 44x19cm. Dvířka i zásuvka mají stylové úchytky z kovu. Pracovní deska stolu je dostatečně velká a můžete na ni umístit notebook, psací potřeby i dokumenty.

 

Materiál po výrobu stolu je lamino o tloušťce 16mm, které je odolné proti oděru a krátkodobé vlhkosti. Jeho údržba je nenáročná, jelikož povrch stačí otřít vlhčeným hadříkem. Rozměry psacího stolu Lily jsou 120x76x64cm (š, v, h) a je dodáván v demontovaném stavu.

 

Úložný prostor (zásuvka + dvířka) stolu je možné mít pouze na levé straně, ale nabízíme tento stůl i v provedení s úložným prostorem na pravé straně.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Lily najdete níže v souvisejících produktech.