fofr-nabytek.cz

Prosklená závěsná skříňka rea amy 24 – navarra

Nový produkt Prosklená závěsná skříňka rea amy značky DRE máte možnost získat tady ve výprodejové akci! Akční ceny již od 3 061 Kč.
Prosklená závěsná skříňka rea amy 24 - navarra
Ověřit dostupnost »
Značka: DRE
3 061

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech REA Standart. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru.

 

Prosklená závěsná skřínka REA Amy 24 v odstínu navarra má tloušťku horní desky 25 mm a ABS hranu 2 mm, dvířka 16 mm + ABS 1 mm. Ostatní desky mají tloušťku ABS hrany 0,5 mm. Uvnitř skřínky jsou 2 skleněné police. Osazení dvířek je UNIVERZÁLNÍ = můžete je nasadit na pravou i levou stranu. Barvu lišty si můžete zvolit v barvě korpusu, či v jednom z dezénů UNI color. Vnitřní vybavení komody je znázorněné na perokresbě. Rozměry skřínky jsou: 88x45x25cm (v,š,h.)  Můžete si přikoupit LED osvětlení na police. Podobné zboží naleznete s kategorii Závěsné skříňky do obýváku.

 

Program Rea nabízí spoustu dalších prvků, které najdete v souvisejících produktech níže.