fofr-nabytek.cz

Prosklená závěná skříňka sofia – béžová/lento

Výjimečný a žádaný kousek Prosklená závěná skříňka sofia - od známého dodavatele LB máte možnost dostat aktuálně na našich stránkách za rozumné peníze! Nyní za akční cenu 7 699 Kč.
Prosklená závěná skříňka sofia - béžová/lento
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
7 699 8 555 Kč Sleva -10%

Závěsná skříňka Sofia se pyšní jednou prostornou otevřenou policí v celé své šířce, pod níž se nachází prosklená dvířka se vzorem, který dokonale ladí s vyřezávanými motivy specifickými pro kolekci nábytku Sofia. Dvířka jsou zavěšná klasicky v pantech po vnější straně a budou se vám pohodlně otevírat díky elegantním kovovým úchytkám, kterými jsou opatřena. Za každými z dvířek se nachází jedna skleněná police. Úhel otevření dvířek je 110 stupňů.

 

Materiálem, ze kterého je skříňka vyrobena, není nic jiného než lamino v kombinaci s MDF. Zajímavý je ovšem dekor, a to netradiční kůže lento. Tento dekor by se dal charakterizovat jako béžový s patinou bez viditelné struktury dřeva, připomínající spíše rustikální broušenou kůži v béžovém odstínu lento. Maximální zatížení skříňky, nepočítáme-li její hmotnost, by mělo být 50kg. Ke stěně se připevnuje pomocí zavěšení v zadní části.

 

Rozměry prosklené závěsné skříňky Sofia jsou 132,4×89,4×46,2cm (š, v, h)

 

Veškerý doporučený nábytek naleznete v souvisejících produktech níže.