fofr-nabytek.cz

Prosklená vitrína henry i – dub bílý/dub šedý

Tento levný kus Prosklená vitrína henry i - pocházející od značky FI máte možnost sehnat tady a teď extra výhodně. Zrovna nyní za cenu 5 426 Kč.
Prosklená vitrína henry i - dub bílý/dub šedý
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
5 426

Design nábytku Henry je inspirován venkovským stylem, který si své příznivce našel i u zastánců moderního nábytku. Atmosféru domácnosti zařízenou nábytkem ve venkovském stylu nelze zapomenout. Kdo ji zažil, chce si alespoň pár prvků přenést i do svého obydlí. I městský domov tak může zavonět atmosférou útulnosti a tradice. Zástupcem tohoto stylu je vitrína Henry. Na vitríně je dominantním dekorem dub bílý, který je snouben s dubem šedým. Tato kombinace působí elegantním dojmem.

 

Vitrínu zdobí plastové úchytky, které věrně imitují kov. Úložný prostor tvoří dvoje dvířka. Horní dvířka jsou částečně skleněná a po jejich otevření najdete police, z nichž jedna je skleněná. Za spodními dvířky se nachází další police. K prosklené polici lze dokoupit LED osvětlení. Díky prosklené části budou vaše kousky vynikat. Vitrína je vyrobena z kvalitního lamina, které vyniká snadnou údržbou a mechanickou odolností. Rám a horní deska mají tloušťku 25mm, ostatní části 16mm. Horní deska je opatřena ABS hranami.

 

Dvířka lze namontovat na levou i pravou stranu. Rozměry prosklené vitríny Henry I jsou 68,5×36,5x195cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Henry najdete níže v souvisejících produktech.

 

Krátká videoukázka vám přiblíží vitrínu Henry.