fofr-nabytek.cz

Přístavná kolébka k posteli vivian 50x90cm – bílá

Kvalitní a velmi žádaný produkt Přístavná kolébka k posteli vivian 50x90cm - od společnosti s předním postavením na trhu CLK lze nakoupit u nás nyní za výborné peníze. Právě nyní za skvělou cenu 10 360 Kč.
Přístavná kolébka k posteli vivian 50x90cm - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
10 360

Kolébky jsou hojně využívány již po několik generací a i v dnešní době jsou tradičním dětským nábytkem. Díky kolébce mají rodiče miminko stále na očích a oproti postýlce má pro miminko ideální velikost. Kolébky jsou totiž menší, než postýlky a novorozenec se v nich bude cítit bezpečněji a pohodlněji. Dětská kolébka Vivian je vhodná pro miminka od narození do cca 6 měsíců. Kolébku je možné používat samostatně nebo ji pomocí nastavitelných držáků přichytit k posteli. Díky přichycení budete mít miminko stále u sebe. Držáky jsou výškově nastavitelné a kolébka je vhodná k přichycení k většině postelí (maximální výška lehací plochy 60-65 cm). Kolébka nabízí houpací mechanismus, který je však možné uzamknout, čímž vznikne pevná kolébka.

 

V ceně kolébky je zahrnuta matrace, ložní souprava, ochranné mantinely i nebesa. Matrace, mantinely a ložní souprava zajišťují pohodlí miminka, jak při spánku, tak při odpočinku. Nebesa plní funkci dekorační, ale také praktickou. Miminko totiž ochrání před hmyzem, prachem nebo nežádoucím světlem. Držák k zavěšení nebes je součástí kolébky. Nohy jsou uzpůsobené k pohybování po místnosti. Materiál pro výrobu kolébky je MDF. Rozměry kolébky Vivian jsou 103x57x168cm (š, h, v).

 

V souvisejících produktech níže najdete další tipy na nábytek do pokoje pro miminko.