fofr-nabytek.cz

Přehoz na postel nature – zelená/béžová/hnědá

Hodně žádaný výrobek Přehoz na postel nature od známého dodavatele CLK jednoduše můžete sehnat momentálně v naši nabídce extra výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 3 498 Kč.
Přehoz na postel nature - zelená/béžová/hnědá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
3 498

Obsáhlá sada ložních doplňků skvěle oživí dětský pokoj. Hodí se jak do pokojů chlapeckých, tak i do dívčích. Všechny produkty se nesou v přírodních odstínech. Příjemnou světle zelenou barvu doplňují ještě světle béžová a hnědá. Společně tvoří tyto odstíny stylový originální celek. Pruhovaný vzor přehozu doplňují slova, jako jsou v překladu třeba příroda, přátelství, mír, slunce či relax. Ta najdeme také na dekoračním polštářku. Souprava tak celkově působí harmonickým uklidňujícím dojmem a nastolí v místnosti příjemnou atmosféru.

 

Přehoz je kompatibilní s postelemi o rozměrech 90×200, 100×200 a 120x200cm. Skvěle padne jak k bílému, tak i dřevěnému provedení postele. Kombinace bavlny a polyesteru zaručí vysoký komfort a také snadnou údržbu. Produkty vyperete jednoduše v pračce, maximálně však na 30 stupňů. Neprovádí se chemické čištění. Naopak žehlení je dovoleno, avšak pouze při nejnižších teplotách.

 

Sada Nature se skládá z těchto produktů:

Přehoz na postel 175x235cm
Povlak na polštář 50x70cm
Dekorační polštář 60x40cm

 

Doplňkové produkty naleznete níže v souvisejících produktech.