fofr-nabytek.cz

Předsíňová skříň malaga 2d – dub craft bílý/černá

Zlevněný kus Předsíňová skříň malaga 2d - s osvědčenou značkou LB máte možnost získat v aktuální nabídce za skvělou cenu! Aktuálně stojí u nás 6 339 Kč.
Předsíňová skříň malaga 2d - dub craft bílý/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
6 339 7 043 Kč Sleva -9%

Kolekce předsíňového nábytku Malaga je líbivou sestavou, která skloubí moderní kovové prvky s dekorem dřeva. Nábytek je vyrobený z lamina 16mm v odstínu dřeva dub craft bílý. V kombinaci s černými kovovými nohami a úchyty působí nábytek vzdušně a elegantně. Čelní plochy dveří u skříně jsou vyrobeny z MDF desky 22mm.

 

Nabízená skříň Malaga je dvoudvéřová a uvnitř je velmi prakticky vybavena horní policí, kovovým věšákem, pěti háčky na oblečení a spodní policí. Lze tak velmi jednoduše a prakticky využít celý prostor skříně.

 

Pokud vás kolekce předsíňového nábytku Malaga zaujala, podívejte se na všechny její prvky, které naleznete v souvisejících produktech.

 

MDF desky: jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky (lamina). Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva.