fofr-nabytek.cz

Předsíňová skříň brenna – bílá/hnědá

Tento zlevněný produkt Předsíňová skříň brenna - od společnosti s úžasnou pověstí SZE lze sehnat v aktuální nabídce pořád výhodně! Aktuálně výhodně za 16 034 Kč.
Předsíňová skříň brenna - bílá/hnědá
Ověřit dostupnost »
Značka: SZE
16 034 17 816 Kč Sleva -10%

Dřevěný masivní nábytek kolekce Brenna je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Při zpracování je kladen velký důraz na kvalitní řemeslnou práci. Skříň je navíc povrchově upravena lakováním. Bílá vrstva má perfektní krytí i při použití ekologické barvy na vodní bázi, které je přátelská k životnímu prostředí, což tento kousek povyšuje na luxusní ekologický nábytek.  Tato předsíňová skříň je vyrobena ze 100% z kvalitní borovice. Horní deska výrobku je vytvořena taktéž z kvalitního borovicového dřeva v přirozeném barevném odstínu. 

 

 

Jedná se o výrobek určený k dokonalému vybavení předsíně. Předsíňová skříň má menší hloubku než běžné skříně, a tak nezabírá příliš mnoho místa, avšak vytvoří skvělý úložný prostor krytý dvířky. V horním prostoru je spolu s výrobkem dodávána šatní tyč i 3 vyjímatelné police, můžete si tak zvolit, zda tento prostor bude pro zavěšení věcí či uložení do polic. Spodní prostor je rozdělen jednou nevyjímatelnou policí. Jednoduše tvarované úchytky jsou z kovu, svým vzhledem podporují jednoduchou linii nábytku Brenna. Zadní stěna úložného prostoru je tvořena deskami, což vytváří designově zajímavou plochu.

 

 

Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní nábytek je pro vás to pravé.

 

 

Rozměry předsíňové skříně Brenna jsou 70x197x35cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Brenna najdete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.