fofr-nabytek.cz

Pracovna dorian ii – beton/dub wotan

Tento kvalitní a žádaný produkt Pracovna dorian ii - beton/dub od spolehlivého výrobce DOL máte možnost nakoupit ještě dnes levně! Zboží pořídíte teď u nás za 27 500 Kč.
Pracovna dorian ii - beton/dub wotan
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
27 500
Popis produktu

Pracovna v tomto provedení učaruje na první pohled. Místnost je vzdušná, moderní a s přehledem nabízí velmi příjemný prostor na práci i relaxaci. Součástí není jen psací stůl s výškou pro pohodlnou práci i dospělé osoby, ale také spousta otevřených polic pro uložení knih či jakýchkoliv nezbytností, jež potřebujete mít při práci po ruce. Velká skříň může sloužit k uložení kabátu i šanonů s dokumenty podle potřeby. Praktická komoda přehledně uschová katalogy, vzorníky i drobné kancelářské potřeby. Pro skvělý pracovní výkon je důležité nezapomínat také na odpočinek a relaxaci. Konferenční stolek je vodítkem. Můžete si na něj nejen odložit rozečtenou knihu či kávu, ale také třeba místnost doplnit televizí či pohovkou. Dekorace, židle ani sedací souprava nejsou součástí sestavy.

 

Industriální styl je v současné době velmi oblíbený pro svoji nevšednost. Často je mu vyčítána přílišná strohost, avšak my mu nemůžeme odepřít obrovské charisma. Pokud se i vám líbí industriální styl bydlení, můžete ho realizovat i v případě, že nevlastníte mezonetový či loftový byt. Ideální prostor je místnost s vysokými stropy a velkými okny. Pak už jen zbývá pořídit si náš nábytek z kolekce Dorian a sny se změní ve skutečnost raz dva. Výrobním materiálem nábytku kolekce Dorian je kvalitní lamino v dekoru beton milénium v kombinaci s přírodním dekorem dub wotan. Síla lamina je 16mm. Úchytky v černé barvě jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. V zásuvkách se používá kovový mechanismus a kuličková ložiska. Zadní stěny jsou sololitové desky. Nožky v černé barvě jsou z kovu. 

 

Pracovna Dorian II se skládá z těchto prvků:

Závěsná police Dorian – 100x28x20,3cm (š, v, h)
Dvoudveřová šatní skříň Dorian – 90,1×187,1×55,3cm (š, v, h)
Policový regál Dorian – 35×163,5x35cm (š, v, h)
Policový regál Dorian – 35×163,5x35cm (š, v, h)
Konferenční stolek Dorian – 80×37,1x80cm (š, v, h)
Psací stůl Dorian – 120×79,5×55,3cm (š, v, h)
Široká kombinovaná komoda Dorian – 135x97x41,3cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Dorian naleznete v souvisejících produktech níže.