fofr-nabytek.cz

Postel s úložným prostorem a polštářem cody 100x200cm – dub světlý

Tento oblíbený výrobek Postel s úložným prostorem od kvalitního výrobce CLK jde získat na našich stránkách teď za báječnou cenu. Nyní nakoupíte za 10 023 Kč.
Postel s úložným prostorem a polštářem cody 100x200cm - dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
10 023

Patříte mezi milovníky přírodního a jednoduchého nábytku? Pak by vás mohla zaujmout postel Cody, která je zhotovena v dekoru dubu světlého a velmi věrně imituje dřevo. Dekor dubu je elegantní, působí stylově a v současnosti patří mezi nejoblíbenější odstíny nábytku. Oblibu získal díky příjemnému světle hnědému odstínu a kresbě dřeva. Neutrální barva jen tak neomrzí a není složité ji kombinovat s ostatním nábytkem a doplňky. Součástí postele je oboustranný polštář, který můžete snadno vyměnit. Jedna strana polštáře je hnědá a druhá zelená. Polštář poslouží k pohodlnému opření při čtení nebo sledování televize.

 

Postel disponuje úložným prostorem, který je zabudován uvnitř postele. Do úložného prostoru se dostanete pomocí čelního vyklápění, které je snadné díky úchytce. Úložný prostor je velmi praktický pro uložení hraček, sportovních potřeb, sezónního oblečení nebo lůžkovin. Ložná plocha lůžka je 100x200cm. V ceně postele je kvalitní deskový rošt na zpevněném kovovém rámu. Matrace však není zahrnutá v ceně. V případě zájmu můžete vybrat matrace z našeho sortimentu. Postel Cody je vyrobena z kvalitního lamina, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou. Rozměry postele Cody s úložným prostorem jsou 109x212x106cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Cody najdete níže v souvisejících produktech.

 

Krátká videoukázka vám přiblíží kolekci Cody.