fofr-nabytek.cz

Partnerská matrace super fox blue 24 classic – 90x200cm

Tento velmi žádaný kus Partnerská matrace super fox blue 24 od výrobce HA snadno můžete sehnat aktuálně na webu pořád výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 8 990 Kč.
Partnerská matrace super fox blue 24 classic - 90x200cm
Ověřit dostupnost »
Značka: HA
8 990

Pěnová partnerská matrace Super Fox blue Classic 24 má pružnou a zároveň poddajnou hybridní pěnu, která přináší mimořádné pohodlí a perfektní podpěru těla ve všech spánkových polohách. Má vyšší vzdušnost a schopnost termoregulace. Mezivrstva z pružné studené pěny zaručuje snadné otáčení při spánku a přirozenou podporu páteře. Hybridní pěna Blue spojuje ty nejlepší vlastnosti studené i paměťové pěny a latexu: Je pružná, prodyšná, má optimální tuhost, vynikající termoregulaci, pomáhá omezit pocení a je super odolná. Vhodná i do ložnic s většími výkyvy teplot.

Vyrobená v České republice
Prodloužená záruka 6 let na jádro matrace
Hybridní pružná pěna

 

Elastická vrstva, zvyšující odrazovou pružnost, vzdušnost a pocitovou pevnost matrace. Zajišťuje optimální klima, čímž napomáhá předcházet pocení. Studená pěna Flexifoam® HR-XF Super pružná studená pěna napomáhá správné termoregulaci a zajišťuje extra odrazovou pružnost. To znamená, že se při spánku budete snadno otáčet. Druhá strana každé matrace je vyrobena z houževnaté studené pěny. Robustní konstrukce zajišťuje přirozenou tuhost. Má 7 zón se speciální profilací CubeCare ve tvaru kostek. Pomáhá zabránit pocitu přeležení – každá kostka reaguje samostatně. Navíc je hodně pružná – budete se snadno otáčet. Ramenní kolébky Pro uvolnění ramene (zabrání pocitu přeležení). Oceníte zejména při spánku na boku.Funkční potah Wellness s Thermo&Air Control. Zesílená pánevní zóna matrace – oblast s koncentrovaným tlakem je obzvláště odolná Speciální odvětrávací systém potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté. Navíc, s funkcí odvodu statického náboje z těla. Prošitý klimatizační vrstvou dutého vlákna. Snímatelný, dělitelný a pratelný (60 °C). Vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou Aegis™ (antibakteriální a protiroztočové vlastnosti, zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče a je prevencí vzniku plísní ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach). Předurčuje matraci jako nejlepší volbu pro alergiky a astmatiky.

 

Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken. Vhodné uložení na pevný laťkový nebo lamelový rošt.

 

Akční cena se vztahuje na rozměry 80x200cm a 90x200cm.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.