fofr-nabytek.cz

Partnerská matrace 1+1 zdarma super fox blue 22 classic – 90x200cm

Tento velmi žádaný výrobek Partnerská matrace 1+1 zdarma super fox blue od dodavatele s dlouholetou historií HA snadno pořídíte bezpečně online za akční cenu. Zrovna nyní za cenu 16 720 Kč.
Partnerská matrace 1+1 zdarma super fox blue 22 classic - 90x200cm
Ověřit dostupnost »
Značka: HA
16 720

Pěnová partnerská matrace Super Fox blue Classic má pružnou a zároveň poddajnou hybridní pěnu, která přináší mimořádné pohodlí a perfektní podpěru těla ve všech spánkových polohách. Má vyšší vzdušnost a schopnost termoregulace. Mezivrstva z pružné studené pěny zaručuje snadné otáčení při spánku a přirozenou podporu páteře.

Hybridní pěna Blue spojuje ty nejlepší vlastnosti studené i paměťové pěny a latexu: Je pružná, prodyšná, má optimální tuhost, vynikající termoregulaci, pomáhá omezit pocení a je super odolná. Vhodná i do ložnic s většími výkyvy teplot.

 

Vyrobená v České republice
Prodloužená záruka 6 let na jádro matrace
Výška matrace 22cm

 

Hybridní pružná pěna

Elastická vrstva, zvyšující odrazovou pružnost, vzdušnost a pocitovou pevnost matrace. Zajišťuje optimální klima, čímž napomáhá předcházet pocení.

Studená pěna Flexifoam® HR-XF

Super pružná studená pěna napomáhá správné termoregulaci a zajišťuje extra odrazovou pružnost. To znamená, že se při spánku budete snadno otáčet. Druhá strana každé matrace je vyrobena z houževnaté studené pěny. Robustní konstrukce zajišťuje přirozenou tuhost. Má 7 zón se speciální profilací CubeCare ve tvaru kostek. Pomáhá zabránit pocitu přeležení – každá kostka reaguje samostatně. Navíc je hodně pružná – budete se snadno otáčet.

Ramenní kolébky

Pro uvolnění ramene (zabrání pocitu přeležení). Oceníte zejména při spánku na boku. Funkční potah Wellness s Thermo&Air Control. Zesílená pánevní zóna matrace – oblast s koncentrovaným tlakem je obzvláště odolná. Speciální odvětrávací systém potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté. Navíc, s funkcí odvodu statického náboje z těla. Prošitý klimatizační vrstvou dutého vlákna. Snímatelný, dělitelný a pratelný (60 °C). Vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel®/viskóza s povrchovou úpravou Aegis™ (antibakteriální a protiroztočové vlastnosti, zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče a je prevencí vzniku plísní ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach). Předurčuje matraci jako nejlepší volbu pro alergiky a astmatiky. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken. Vhodné uložení na pevný laťkový nebo lamelový rošt.

 

Uvedená cena se vztahuje na rozměry matrací: 90x200cm, 80x200cm.

 

Při zakoupení 1ks matrace  získáte druhou, tu samou matraci, zdarma. 

 

U matracov širších 160cm, a tiež matracov všetkých atypických rozmerov, sme nútení požadovať od zákazníka zálohu vo výške 20% z ceny. O výške zálohy Vás budeme kontaktovať e-mailom po uskutočnení objednávky maximálne do dvoch pracovných dní. Záloha Vám bude odpočítaná pri konečnom vyúčtovaní a doručení zásielky.