fofr-nabytek.cz

Obývací stěna s osvětlením nathan – dub artisan/černá

Kvalitní produkt Obývací stěna s osvětlením nathan - dub od skvělého a známého výrobce FI jde koupit tady skutečně výhodně. Aktuálně výhodně za 16 893 Kč.
Obývací stěna s osvětlením nathan - dub artisan/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
16 893

Máte rádi nábytek v kombinaci přírodního dekoru dřeva a s moderními prvky? Potřebujete vybavit vkusně obývací pokoj, ložnici nebo předsíň? Máme tu pro vás sestavu Nathan, která tyto kritéria splňuje. Už na první pohled zaujme svým dekorem imitující dřevo a společně s černými úchyty a vyššíma nohama, působí ladně a příjemně. Tato kolekce je vyrobena z lamina tloušťky 16mm, které má ohranování ABS, v dekoru dřeva dub artisan/černá.

 

Malá obývací stěna se skládá z:

– tv stolek s osvětlením (170,5x54x42cm – š,v,h)

– nízká vitrína s osvětlením (84,5×153,5x35cm – š,v,h)

– závěsný regál s osvětlením (50×137,528cm – š,v,h)

– osvětlení k tv a vitríně

 

Televizní stolek z kolekce Nathan je podlouhlý a jeho předností jsou boční skříňky (bez polic). Uprostřed je otevřený prostor se skleněnou policí, která je osvětlená. Zadní stěna uvnitř stolku je v černé barvě a pro pohodlné vedení kabelů jsou k dispozici kulaté otvory. Na tv stolek je umístěný regál, jehož součástí jsou police. Nízká vitrína je dvoudvéřová, s prosklením. Uvnitř je rozdělena na část se skleněnými policemi a dřevěnými policemi. Skleněné police mají LED osvětlení, které zejména ve večerních hodinách působí velmi efektně.

 

Pokud chcete obývací pokoj oživit nábytkem v přírodním odstínu, doporučujeme kolekci Nathan, která vás svým provedením nezklame a zútulní vaši domácnost.