fofr-nabytek.cz

Obývací stěna otis – dub/černá

Ve slevě kus Obývací stěna otis - od kvalitního výrobce MB máte možnost získat tady teď za mimořádně nízkou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 9 305 Kč.
Obývací stěna otis - dub/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
9 305 11 631 Kč Sleva -19%

Kolekce nábytku Otis se vyznačuje moderním designem s dominujícím dekorem dubového dřeva a doplňující černou barvou. Tato kombinace zajistí v každém obývacím pokoji hřejivou atmosféru domova. Sestava se skládá z televizního stolku, komody s prosklením a závěsné police. Nábytek je vyroben z lamina a kovu (nohy a úchytky) a je dodáván v demontu.

 

Televizní stolek Otis disponuje uzavřenou skříňkou a pojízdnou zásuvkou. Do otevřeného výklenku pod horní deskou umístíte například set-top box či DVD přehrávač. Na vrchní desce získáte prostor nejen pro televizi, ale i pro menší dekorační předměty či rostlinky.

 

Závěsná police Otis ideálně doplní obývací stěnu. Na dostatečně širokou polici můžete odložit například dekorační předměty, knihy či květiny. Zelená barva rostlin skvěle doplní již použitou kombinaci barev a dodá polici nádech přírody. Na pravé straně najdete uzavřenou skříňku, kam můžete uschovat i oku méně lahodící předměty či například sezónní dekorace.

 

Komoda s prosklením Otis nabízí uživatelům variabilní úložný prostor, jenž tvoří dvě uzavřené skříňky a jedna objemná pojízdná zásuvka ve spodní části. Na horní desku a do prosklené police můžete umístit dekorační předměty či fotografie. Prosklenou polici je možno osvětlit pomocí speciálního LED osvětlení, které naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Obývací sestava Otis se skládá z těchto prvků:

Televizní stolek Otis – 120x49x50cm (š, v, h)
Závěsná police Otis – 110x30x25cm (š, v, h)
Komoda s prosklením Otis – 90x89x40cm (š, v, h)