fofr-nabytek.cz

Obývací stěna miriam – dub bílý/dub šedý

Ve slevě tento výrobek Obývací stěna miriam - dub bílý/dub od společnosti se zárukou kvality FI jde nakoupit zde za super peníze! Nabídky již od 10 898 Kč.
Obývací stěna miriam - dub bílý/dub šedý
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
10 898

Obývací stěna Miriam je skvělou volbou pro zařízení moderního obývacího pokoje. Již na první pohled zaujme elegantní kombinací dubu bílého s dubem šedým, která se hodí do spousty interiérů. O dostatek úložného prostoru je postaráno televizním stolkem, skříní, komodou a policí. Všechny prvky dohromady tvoří praktický a účinný celek.

 

Televizní stolek je tvořen výklopnými dvířky a otevřeným prostorem. V úložných místech stolku si dokážeme představit přehrávače, herní konzole či další příslušenství a horní deska poslouží jako stojan pod televizi. Skříň má částečně prosklená dvířka, za kterými se nachází police. Díky prosklené části vyniknou věci, které se rozhodnete umístit dovnitř. Komoda se skládá ze dvou dvířek, které jsou od sebe rozděleny otevřeným prostorem s policemi, díky kterému je komoda mimořádná. Na polici najdou místo nejrůznější dekorace a doplňky.

 

Design stěny oživují podlouhlé úchytky. Výrobním materiálem stěny je kvalitní lamino, které je odolné proti oděru a krátkodobé vlhkosti. Jeho údržba je nenáročná, jelikož povrch stačí otřít vlhčeným hadříkem. Rozměry obývací stěny Miriam jsou 262x35x195cm (š, h, v).

 

V souvisejících produktech níže najdete další tipy na nábytek do obývacího pokoje.