fofr-nabytek.cz

Obývací stěna kirsten – dub šedý/bílý lesk

Oblíbený a kvalitní produkt Obývací stěna kirsten - dub od této skvělé značky FI pořídíte online ve výprodejové akci. Výhodně za super cenu 14 019 Kč.
Obývací stěna kirsten - dub šedý/bílý lesk
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
14 019

Moderní variantu obývací stěny představuje model Kirsten. Tato jednoduchá, ale přesto praktická stěna zaujme nejen svým barevným provedením, ale také praktickým uspořádáním jednotlivých dílů. Součástí obývací stěny je televizní stolek, který je rozdělen na část s výklopnými dvířky a otevřenou část s policí. Z boční strany je nízká skříňka, která je rozdělena na dvéřovou část a otevřenou policovou část. Na opačné straně je umístěna vitrína s úzkým regálem, která stojí na spodní skříňce. Skříňku a vitrínu spojuje horní police, na kterou lze umístit knihy nebo dekorace. Nábytek je vyrobený z lamina v dekoru dřeva dub šedý a bílými lesklými čílky u dvířek. Do vitríny je možné zakoupit osvětlení.

 

Pokud vám nepasuje kombinace dřeva s bílými čílky, nabízíme také variantu obývací stěny Kirsten v kombinaci s hnědými čílky. Naleznete ji níže, v souvisejících produktech společně s dalšími variantami obývacích stěn.