fofr-nabytek.cz

Obývací stěna ii otis – dub/bílá

Tento diskontní kus Obývací stěna ii otis pocházející od značky MB pohodlně dostanete v naší internetové nabídce opravdu levně! Cena od 10 597 Kč.
Obývací stěna ii otis - dub/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
10 597 13 246 Kč Sleva -19%

Kolekce nábytku Otis se vyznačuje moderním designem s dominujícím dekorem dubového dřeva a doplňující bílou barvou. Tato kombinace zajistí v každém obývacím pokoji klidnou atmosféru domova. Sestava se skládá ze skříně, police a TV stolku. Nábytek je vyroben z lamina a kovu (nohy a úchytky) a je dodáván v demontu.

 

TV stolek Otis disponuje uzavřenými skříňkami a pojízdnou zásuvkou. Do otevřeného výklenku pod horní deskou umístíte například set-top box či DVD přehrávač. Na vrchní desce získáte prostor nejen pro televizi, ale i pro menší dekorační předměty či rostlinky, které dodají nábytku přírodní vzhled.

 

Do vysoké skříně Otis pohodlně uschováte všechny potřebné předměty, ať už se jedná o sezónní dekorace, deskové hry či deky na zahřátí do chladných večerů. Na výběr budete mít ze tří uzavřených skříněk a využít můžete také prosklenou poličku, kam se hodí umístit dekorační předměty či například menší rostlinka. Díky čtyřem nožkám, na nichž skříň leží, oceníte snadnou údržbu a vzdušnost nábytku. Ke skříni je možno přikoupit a nainstalovat LED osvětlení prosklené části, které naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Široká police Otis ideálně doplní obývací stěnu. Na dostatečně širokou polici můžete odložit například dekorační předměty, knihy či květiny. Zelená barva rostlin skvěle doplní již použitou kombinaci barev a dodá polici nádech přírody. Na pravé straně najdete uzavřenou skříňku, kam můžete uschovat i oku méně lahodící předměty.

 

Obývací stěna II Otis se skládá z následujících prvků:

Vysoká skříň Otis – 60x194x40cm (š, v, h)
TV stolek Otis – 160x49x50cm (š, v, h)
Široká police Otis – 140x30x25cm (š, v, h)