fofr-nabytek.cz

Obývací stěna i otis – dub/bílá

Ve slevě tento výrobek Obývací stěna i otis od top značky MB lze pořídit u nás nyní ve výprodejové akci. V současnosti pořídíte za cenu 13 162 Kč.
Obývací stěna i otis - dub/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
13 162 16 453 Kč Sleva -20%

Kolekce nábytku Otis se vyznačuje moderním designem s dominujícím dekorem dubového dřeva a doplňující bílou barvou. Tato kombinace zajistí v každém obývacím pokoji uklidňující atmosféru. Sestava se skládá ze skříně, komody a TV stolku. Nábytek je vyroben z lamina a kovu (nohy a úchytky) a je dodáván v demontu.

 

Do vysoké skříně Otis pohodlně uschováte všechny potřebné předměty. Na výběr budete mít ze tří uzavřených skříněk a využít můžete také prosklenou poličku, kam se hodí umístit dekorační předměty či například fotografie. Díky čtyřem nožkám, na nichž skříň leží, oceníte snadnou údržbu a vzdušnost nábytku. Ke skříni je možno přikoupit a nainstalovat LED osvětlení prosklené části, které naleznete níže v souvisejících produktech.

 

TV stolek Otis disponuje uzavřenými skříňkami a pojízdnou zásuvkou. Do otevřeného výklenku pod horní deskou umístíte například set-top box či DVD přehrávač. Na vrchní desce získáte prostor nejen pro televizi, ale i pro menší dekorační předměty či rostlinky, které dodají místnosti přírodní vzhled.

 

Komoda s prosklením Otis nabízí uživatelům variabilní úložný prostor, jenž tvoří dvě uzavřené skříňky a jedna objemná pojízdná zásuvka ve spodní části. Na horní desku a do prosklené police můžete umístit dekorační předměty či rostliny, jejich zelená barva skvěle doplní kombinaci použitých odstínů. Prosklenou polici je rovněž možno osvětlit pomocí speciálního LED osvětlení, které naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Obývací stěna I Otis se skládá z těchto prvků:

Vysoká skříň Otis – 60x194x40cm (š, v, h)
TV stolek Otis – 160x49x50cm (š, v, h)
Komoda s prosklením Otis – 90x89x40cm (š, v, h)