fofr-nabytek.cz

Obývací stěna goro – bílá/dub černý

Tento diskontní produkt Obývací stěna goro - bílá/dub od výrobce se zárukou kvality FI pohodlně pořídíte právě dnes skutečně levně. Cena již od 10 943 Kč.
Obývací stěna goro - bílá/dub černý
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
10 943

Obývací sestava Goro se skládá ze čtyř samostatných dílů, které jsou umístěny v předem dané kompozici a dohromady vystupují jako dokonalý celek. V levé části zaujímá čestné místo závěsná skříňka s prosklenou přední částí. Za dvířky, která se otevírají klasickým způsobem a jsou zavěšená v pantech vlevo, nalezneme dvě poličky. Horní v dekoru dřeva a spodní z trvzeného skla o tloušťce 6mm. S touto závěsno skříňkou sousedí nástěnná police, na kterou můžete vystavit své oblíbené dekorace.

 

Spodní díly sestavy jsou potom TV stolek a prosklená komoda, které stojí na nízkých nožkách, což přispívá k lepší cirkulaci vzduchu v místnosti. Doporučená velikost úhlopříčky televize je 50″. Obě dvířka u televizního stolku jsou zavěšená v pantech, otevírají se klasickým způsobem a prostor za nimi již není nijak dál dělen. Prostřední, otevřená část, má na zadní straně otvor pro vedení elektrických kabelů od audiovzuálních zařízení, a horizontálně ji dělí police z tvrzeného skla. Vnitřní prostor prosklené komody stojící vpravo, je dělena na tři úzké části a tři širší části. Jedna z širokých polic je rovněž skleněná.

 

K výrobě této obývací sestavy bylo použito moderní lamino o tloušťce 16mm, hraněné melaminem, posilněné HDF 3mm, a nechybí ani ABS hrany. Přední strany nábytku, čili dvířka jsou z MDF desky potažené bílou foliií ve vysokém lesku. Všechna dvířka se vám budou pohodlně otevírat díky štíhlým šedým úchytkám. Přední skla z tvrzeného skla jsou tlošťky 4mm a mají předvrtané otvory. K obývací sestavě Goro bychom vám doporučili dokoupit LED osvětlení, kterým se obohacují skleněné police, které naleznete v souvisejících produktech níže. Nábytek pak působí velmi moderně, až futuristicky.

 

Rozměry obývací stěny Goro jsou, v případě rozvržení nábytku jako na fotografii, 264x182x41,5cm (š, v, h)

 

Další inspiraci pro vybavení obývacího pokoje naleznete v souvisejících produktech níže.