fofr-nabytek.cz

Obývací sestava s osvětlením nathan – dub artisan/černá

Tento nejprodávanější produkt Obývací sestava s osvětlením nathan - dub od dodavatele kvalitních produktů FI můžete sehnat již dnes trvale výhodně! Nyní nakoupíte za 36 299 Kč.
Obývací sestava s osvětlením nathan - dub artisan/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
36 299

Máte rádi nábytek v kombinaci přírodního dekoru dřeva a s moderními prvky? Potřebujete vybavit vkusně obývací pokoj, ložnici nebo předsíň? Máme tu pro vás sestavu Nathan, která tyto kritéria splňuje. Už na první pohled zaujme svým dekorem imitující dřevo a společně s černými úchyty a vyššíma nohama, působí ladně a příjemně. Tato kolekce je vyrobena z lamina tloušťky 16mm, které má ohranování ABS, v dekoru dřeva dub artisan/černá.

 

Obývací sestava se skládá z:

– tv stolek s osvětlením (170,5x54x42cm – š,v,h)

– vitrína s osvětlením (84,5×193,5x35cm – š,v,h)

– široký regál (85×191,5x42cm – š,v,h)

– nástěnná police (137,5x24x21cm – š,v,h)

– komoda (159x95x42cm – š,v h)

– konferenční stolek (120,5×42,5×60,5cm – š,v,h)

– osvětlení k tv, regálu a vitríně

 

Televizní stolek z kolekce Nathan je podlouhlý a jeho předností jsou boční skříňky (bez polic). Uprostřed je otevřený prostor se skleněnou policí, která je osvětlená. Zadní stěna uvnitř stolku je v černé barvě a pro pohodlné vedení kabelů jsou k dispozici kulaté otvory. Vysoká vitrína je čtyřdvéřová, uvnitř rozdělena na dvě policové části, které mají tři skleněné police a jednu dřevěnou polici. Horní dvířka mají prosklení, díky kterému je vidět osvětlení polic. Spodní dvířka jsou vyrobena v dekoru dub artisan. Nástěnná police může sloužit k umístění dekorací nebo knih. Vedle tv stolku je umístěný široký regál se skříňkou, která má výklopná dvířka. Ze zadní části regálu se umisťuje osvětlení, které je velmi působivé. Komoda Nathan je široká a kombinovaná. Její součástí jsou dvoje dvířka a čtyři šuplíky. Pokud je prostor obývacího pokoje dostatečně velký, je vhodné umístění konferenčního stolku, který poslouží k odložení občerstvení, novin, kávy a schází se u něj návštěvy. Stolek Nathan má jak otevřený úložný prostor, tak uzavřený. Z obou stran je možné odkládat věci.

 

Pokud chcete obývací pokoj oživit nábytkem v přírodním odstínu, doporučujeme kolekci Nathan, která vás svým provedením nezklame a zútulní vaši domácnost.