fofr-nabytek.cz

Obývací sestava s osvětlením heber – bílá/černá

Akční a ve slevě produkt Obývací sestava s osvětlením od společnosti FI můžete najít aktuálně na webu za parádní cenu. Aktuálně stojí u nás 29 852 Kč.
Obývací sestava s osvětlením heber - bílá/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
29 852

Máte rádi prosvětlené prostory obývacího pokoje? Pokud ano, rádi vám nabídneme kolekci Heber, která vyniká svými čistými liniemi. Její moderní design vynikne zejména ve větších prostorách. Nábytek je vyrobený z lamina v bílé barvě a je doplněný černými prvky (úchyty, nožky). Čelní plochy nábytku jsou v lesku, který je velmi efektní a zároveň nenáročný na údržbu. Společně s černými podlouhlými úchyty je nábytek sladěn do oblíbených barev.

 

Obývací sestava Heber se skládá z těchto dílů:

– vitrína vysoká s osvětlením (58x190x35cm – š,v,h)

– vitrína široká s osvětlením (87,5x124x35cm – š,v,h)

– televizní stolek s osvětlením (150×49,5×41,5cm – š,v,h)

– nástěnná police (120x22x19,5cm – š,v,h)

– komoda (173×96,5×41,5cm – š,v,h)

 

Do široké vitríny pohodlně umístíte dekorace, knihy nebo jiné doplňky. Vitrína je nižžší a má dvoje dvířka, z nichž jedny mají uprostřed tmavé tvrzené sklo. Uvnitř je vybavená policemi (dřevěné a jedna skleněná). Vysoká vitrína je dvéřová, uvnitř vybavená policemi (čtyři dřevěné, jedna skleněná). Středová část dvířek je prosklenná v šedavém odstínu. Dvířka vitrín mají tiché dovírání. Čelní plochy dvířek mají zdobné vyfrézkování. Součástí vitrín a tv stolku je osvětlení, které zejména ve večerních hodinách působí efektně. Televizní stolek nabízí dostatečný prostor pro umístění televize nebo audio/video přehrávačů. Po bocích jsou skříňky, mezi kterými jsou skleněné police z tvrzeného skla v šedavém odstínu. Nad tv stolek nebo komodu je možné umístit nástěnnou polici, která je dostatečně dlouhá pro umístění dekorací nebo knih. Kombinovaná komoda je široká a její součástí jsou troje dvířka a horní šuplík. Vnitřní prostor komody je policový, v kombinaci bílé a černé barvy.

 

Kolekce Heber je variabilní, tzn. jednostlivé díly můžete objednávat i samostatně.