fofr-nabytek.cz

Obývací sestava otis – dub/černá

Tento exkluzivní produkt Obývací sestava otis - od výrobce MB snadno můžete získat momentálně na našich stránkách opravdu levně! Produkt nakoupíte teď u nás za 14 527 Kč.
Obývací sestava otis - dub/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
14 527 18 159 Kč Sleva -20%

Kolekce nábytku Otis se vyznačuje moderním designem s dominujícím dekorem dubového dřeva a doplňující černou barvou. Tato kombinace zajistí v každém obývacím pokoji hřejivou atmosféru domova. Nábytek je vyroben z lamina a kovu (nohy a úchytky) a je dodáván v demontu.

 

Vysoká komoda I Otis disponuje třemi uzavíratelnými skříňkami, kam uschováte veškeré sezónní dekorace, knihy či deskové hry. Za prosklenou část dvířek se hodí umístit například fotografie. Prosklení dvířek dokáže celou místnost opticky zvětšit a prosvětlit. Dokoupit můžete speciální LED osvětlení skleněné části, které najdete níže v souvisejících produktech.

 

Televizní stolek Otis disponuje uzavřenou skříňkou a pojízdnou zásuvkou. Do otevřeného výklenku pod horní deskou umístíte například set-top box či DVD přehrávač. Na vrchní desce získáte prostor nejen pro televizi, ale i pro menší dekorační předměty či rostlinky.

 

Závěsná police Otis ideálně doplní obývací stěnu. Na dostatečně širokou polici můžete odložit například dekorační předměty, knihy či květiny. Zelená barva rostlin skvěle doplní již použitou kombinaci barev a dodá místnosti nádech přírody. Na pravé straně najdete uzavřenou skříňku, kam můžete uschovat i oku méně lahodící předměty či například sezónní dekorace.

 

Komoda s prosklením Otis nabízí uživatelům variabilní úložný prostor, jenž tvoří dvě uzavřené skříňky a jedna objemná pojízdná zásuvka ve spodní části. Prosklenou polici je možno osvětlit pomocí speciálního LED osvětlení, které naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Obývací sestava Otis se skládá z těchto prvků:

Vysoká komoda I Otis – 90x164x40cm (š, v, h)
Televizní stolek Otis – 120x49x50cm (š, v, h)
Závěsná police Otis – 110x30x25cm (š, v, h)
Komoda s prosklením Otis – 90x89x40cm (š, v, h)